PL
telefon: +48 601 61 90 28, e-mail: kag@kag.pl

Chcąc oddawać w ręce naszych Klientów wyłącznie najsolidniej wykonane artykuły, naszą ofertę przygotowujemy bardzo dokładnie, selekcjonując na bieżąco wszystkie dostępne propozycje. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokogatunkowe dywany, dostosowane do nawet najbardziej wymagających gustów.

Oferujemy atrakcyjne modele, które doskonale sprawdzą się zarówno w dużych, luksusowych salonach, małych, przytulnych pokoikach dziecięcych, jak również w nowoczesnych sypialniach.

W naszym asortymencie znajdują się dywany zaprojektowane przez uznanych i cenionych włoskich designerów. Produkcja dywanów odbywa się wyłącznie u sprawdzonych i zaufanych partnerów w krajach o wielowiekowej tradycji ich ręcznego tkania, takich jak Indie, Turcja, Nepal, Maroko, Egipt. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokogatunkowe materiały. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy obok dywanów z tworzyw sztucznych również dywany ekskluzywne, w tym m.in. dywany wełniane, jedwabne oraz kaszmirowe.

Proponujemy oryginalne artykuły z designerskimi motywami graficznymi, jak również proste, jednokolorowe modele, doskonale wpasowujące się w styl minimalistycznych wnętrz.

Filtrator Produktów

Dywany

Strona 1 z 5:

 123 ... 5 

Zapraszamy do naszego salonu

Towary zaprezentowane na naszej stronie internetowej stanowią tylko część naszego szerokiego asortymentu. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć naszą pełną ofertę, serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Struga 23.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Gotowe

zapisz
wypisz