PL
telefon: +48 601 61 90 28, e-mail: kag@kag.pl

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam poznać wymagania naszych Klientów. Dzięki temu, udostępnianą ofertę na bieżąco uzupełniamy o rozwiązania, których oczekują nasi Odbiorcy. W związku z tym przedstawiamy Państwu atrakcyjne, zewnętrzne meble ogrodowe.

Naszym Klientom oferujemy modele, które uatrakcyjnią taras, balkon czy patio. W asortymencie przedstawiamy między innymi:

Nasze propozycje doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznej przestrzeni, jak również nowoczesnej, designerskiej aranżacji. Gwarantujemy, że udostępniane przez nas meble ogrodowe zostały wykonane przez cenionych producentów, przy użyciu solidnych i trwałych materiałów.

Zapraszamy do przejrzenia całej oferty. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy pomocą.

Filtrator Produktów

Meble ogrodowe

Strona 1 z 2:

 12 

Zapraszamy do naszego salonu

Towary zaprezentowane na naszej stronie internetowej stanowią tylko część naszego szerokiego asortymentu. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć naszą pełną ofertę, serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Struga 23.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Gotowe

zapisz
wypisz