PL EN DE
telefon: 91 46 29 511, e-mail: kag@kag.pl

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam poznać wymagania naszych Klientów. Dzięki temu, udostępnianą ofertę na bieżąco uzupełniamy o rozwiązania, których oczekują nasi Odbiorcy. W związku z tym przedstawiamy Państwu atrakcyjne, zewnętrzne meble ogrodowe.

Naszym Klientom oferujemy modele, które uatrakcyjnią taras, balkon czy patio. W asortymencie przedstawiamy między innymi:

Nasze propozycje doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznej przestrzeni, jak również nowoczesnej, designerskiej aranżacji. Gwarantujemy, że udostępniane przez nas meble ogrodowe zostały wykonane przez cenionych producentów, przy użyciu solidnych i trwałych materiałów.

Zapraszamy do przejrzenia całej oferty. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy pomocą.

Filtrator Produktów

Nie znaleziono elementów.

Nie znaleziono towarów spełniających wybrane kryteria.
Proszę uogólnić kryteria (usuwając zbędne opcje filtrowania) i spróbować ponownie.

Zapraszamy do naszego salonu

Towary zaprezentowane na naszej stronie internetowej stanowią tylko część naszego szerokiego asortymentu. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć naszą pełną ofertę, serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Struga 23.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży na e-mail?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz