PL
telefon: +48 601 61 90 28, e-mail: kag@kag.pl

Przez wiele lat doświadczenia udało nam się wyodrębnić elementy wyposażenia wnętrz, które cechuje solidność wykonania, interesujący design i ponadczasowość. Ponadto zwracamy dużą uwagę na funkcjonalność naszych mebli. Z tego względu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami. Przez cały czas na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki z branży i na tej podstawie uzupełniamy naszą ofertę. W asortymencie sklepu znajdą Państwo elementy wyposażenia dopasowane do salonu, jadalni czy sypialni.

Naszym Klientom proponujemy między innymi:

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek niejasności, z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszelkie nurtujące pytania.

Filtrator Produktów

Meble

Incanto I833

Nowość

Incanto I777

Nowość

Incanto I830

Nowość

Incanto

Nowość

Incanto I803

Nowość

Incanto I807

Nowość

Incanto I 835

Nowość

Incanto I765

Nowość

Strona 1 z 67:

 123 ... 67 

Zapraszamy do naszego salonu

Towary zaprezentowane na naszej stronie internetowej stanowią tylko część naszego szerokiego asortymentu. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć naszą pełną ofertę, serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Struga 23.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Gotowe

zapisz
wypisz