PL EN DE
telefon: 91 46 29 511, e-mail: kag@kag.pl

Przez wiele lat doświadczenia udało nam się wyodrębnić elementy wyposażenia wnętrz, które cechuje solidność wykonania, interesujący design i ponadczasowość. Ponadto zwracamy dużą uwagę na funkcjonalność naszych mebli. Z tego względu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami. Przez cały czas na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki z branży i na tej podstawie uzupełniamy naszą ofertę. W asortymencie sklepu znajdą Państwo elementy wyposażenia dopasowane do salonu, jadalni czy sypialni.

Naszym Klientom proponujemy między innymi:

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek niejasności, z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszelkie nurtujące pytania.

Filtrator Produktów

Nie znaleziono elementów.

Nie znaleziono towarów spełniających wybrane kryteria.
Proszę uogólnić kryteria (usuwając zbędne opcje filtrowania) i spróbować ponownie.

Zapraszamy do naszego salonu

Towary zaprezentowane na naszej stronie internetowej stanowią tylko część naszego szerokiego asortymentu. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć naszą pełną ofertę, serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Struga 23.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży na e-mail?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz