PL
telefon: +48 601 61 90 28, e-mail: kag@kag.pl

Tonin Casa

Tonin Casa

Wyrafinowane wzornictwo, połączenie stylu klasycznego z nowoczesnym, modne wykończenia, subtelna elegancja bez przepychu, a także funkcjonalność – te cechy łączy w swoich projektach Tonin Casa. Jest to wiodący producent mebli włoskich, który swoją działalność rozpoczął od produkcji praktycznych szafek na buty. Aktualnie marka ta oferuje szeroki wybór mebli zarówno do sypialni, jak i salonu czy też jadalni.

Kolekcje mebli Tonin Casa bazują na wysokiej jakości materiałach i rozbudowanej gamie kolorystycznej. To także wyjątkowa precyzja wykonania i dbałość o każdy detal. Wszystkie produkty łączą w sobie niezwykłe umiejętności, doświadczenie oraz pasję ludzi, którzy je tworzą. Dzięki temu powstają meble solidne, funkcjonalne, a przy tym luksusowe. Bogata oferta łóżek, stołów, foteli, komód oraz szafek pozwoli zaaranżować przestrzeń w domu czy mieszkaniu urządzonym zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Gotowe

zapisz
wypisz