PL
telefon: +48 601 61 90 28, e-mail: kag@kag.pl

Volpi

Volpi

Miłośnicy ręcznie rzeźbionych frontów, zachwycających zagłówków, pięknie profilowanych nóg krzeseł i stołów oraz wyjątkowych kombinacji barw z pewnością docenią ofertę włoskiego producenta mebli Volpi. To niesamowite połączenie klasycznego stylu nawiązującego do renesansu z wyjątkową wygodą użytkowania.

Meble Volpi zachwycają swoim wyglądem. To propozycja zarówno dla zwolenników klasycznego, eleganckiego stylu, jak i dla osób lubiących przepych i luksusowe rozwiązania. Przestronne łóżka z tapicerowanymi zagłówkami, komody, stoliki, szafki i garderoby z ręcznie zdobionymi elementami pokrytymi płatkami srebra i złota nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu – zarówno w sypialni, pokoju dziennym, jak i dziecięcym. Nie tylko doskonale się prezentują, ale też są niezwykle wygodne dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych tkanin, a także wypełnień z gęsiego puchu oraz pianki.

Aktówka
UWAGA: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Newsletter

Gotowe

zapisz
wypisz